Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

 

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO „OSMO” www.sklep.osmoikon.pl

1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

 


a) Serwis www.osmoikon.pl. jest własnością "STUDIO DW" z siedzibą w  00-138  Warszawa, Ul. Zimna 2, NIP 526-140-65-25.
b) Serwis www.osmoikon.pl jest platformą handlową umożliwiającą Państwu zakup profesjonalnych kosmetyków do włosów.
c) Ceny towarów znajdujących się w serwisie www.osmoikon.pl są cenami brutto i podane są w polskich złotych.

 


2. SKŁADANIE I REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

 


a) Zamówienia mogą być składane za pośrednictwem serwisu www.osmoikon.pl, telefonicznie lub drogą mailową.
b) Aby zamówienie złożone za pośrednictwem serwisu www.osmoikon.pl zostało zrealizowane, niezbędne jest właściwe wypełnienie formularza do zamówienia, podając wszystkie dane kontaktowe niezbędne do dokonania przesyłki zamówionego towaru.
c) Adres e-mail oraz numer telefonu mogą być użyte przez pracowników www.osmoikon.pl w celu przeprowadzenia prawidłowej realizacji zamówienia.
d) Czas rozpoczęcia realizacji zamówienia pokrywa się z momentem wpływu wpłaty na rachunek bankowy podany w zakładce przesyłki.
e) Przesyłka zwykła wysyłana jest w ciągu 2-5 dni roboczych od chwili zaksięgowania środków na koncie sklepu. Przesyłka pobraniowa wysyłana  jest w ciągu 2-5 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia. Sklep  www.osmoikon.pl zastrzega sobie prawo do przedłużenia realizacji zamówienia w przypadku, kiedy występują chwilowe braki towarów w magazynie lub z powodu innych przeszkód nie dających się usunąć.

f) E-mail potwierdzający zamówienie wysyłany jest tylko i wyłącznie po odnotowaniu pełnej wpłaty.

g) Przesyłka wysyłana jest pod adres wskazany w formularzu rejestracyjnym. Serwis www.osmoikon.pl zastrzega sobie prawo do opóźnienia lub anulowania realizacji zamówienia w związku z nieprawidłowo wypełnionym formularzem  rejestracyjnym.
h) Koszty przesyłki do kwoty zamówienia określonej na stronie przesyłki serwisu www.osmoikon.pl pokrywa nabywca, powyżej kwoty granicznej określającej przesyłkę zwolnioną z opłat za transport, koszty wysyłki pokrywa www.osmoikon.pl.
i) Realizujemy tylko zamówienia na terenie Polski.
j) Dokonując zakupu w serwisie www.osmoikon.pl, Klient daje pełnomocnictwo STUDIO DW do zawarcia umowy o świadczenie usług kurierskich w jego imieniu i na jego rachunek.
k) Właściciel serwisu zastrzega sobie prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia w każdym terminie bez podania przyczyny, o fakcie tym klient zostanie poinformowany drogą mailową.

l) W przypadku braku wpłaty wymaganej kwoty przy zamówieniu w opcji przedpłaty, zamówienie zostanie po 14 dniach anulowane.

 


3. OFERTA

 


a) Oferta zamieszczona na stronach serwisu nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
b) Produkty na zdjęciach zamieszczonych na stronach serwisu mogą nieznacznie różnić się od wysyłanego towaru. Wynikać to może ze zmian opakowań dokonywanych przez producenta lub techniki wykonywania w/w zdjęć.

 


4. REKLAMACJE

 


a) Każda reklamacja rozpatrywana jest indywidualnie.
b) Klient ma prawo odstąpić od umowy bez podania przyczyn w ciągu 10 dni od dnia otrzymania przesyłki. Towar zwrócony nie może mieć śladów używania: nie może być otwierany, uszkodzony lub pozbawiony oryginalnego opakowania. Koszt przesyłki zwrotnej oraz opakowania ponosi Klient. Przesyłka winna być zabezpieczona w taki sposób, by towar nie uległ uszkodzeniu w czasie transportu. Zwrot towaru uszkodzonego podczas przesyłki ze strony  Klienta nie będzie uwzględniany.
c) Wszystkie towary oferowane Państwu w serwisie www.osmoikon.pl to produkty oryginalne, zakupione bezpośrednio od producenta. Niektóre produkty sprzedawane są bez opakowań foliowych, co nie podważa ich oryginalności. Reklamacje dotyczące oryginalności produktów nie są uwzględniane.
d) W przypadku uznania reklamacji wpłatę przekazujemy przelewem bankowym. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.

 


5. PRZESYŁKI NIEODEBRANE

 


a) Jeżeli z przyczyn losowych odbierający nie jest w stanie odebrać przesyłki, powinien poinformować o tym pisemnie, e-mailem lub telefonicznie pracownika www.osmoikon.pl.
b) Serwis www.osmoikon.pl zastrzega sobie możliwość odmowy realizacji zamówienia w przypadku, gdy zamawiający wcześniej odmówił przyjęcia przesyłki.

 


6. ZNAKI FIRMOWE

 


 Wszelkie użyte na stronach serwisu www.osmoikon.pl znaki towarowe, nazwy producenta i produktów, zdjęcia oraz opisy zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością producenta.

 


7. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 


a) Informacje i ceny prezentowane na stronie www.osmoikon.pl nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
b) W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego.